Szkolenia - Kursy Komputerowe

Kurs komputerowy na poziomie średniozaawansowanym

Kurs komputerowy na poziomie średniozaawansowanym skierowany jest dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu obsługi pakietu MS Office:

o nowe funkcjonalności i możliwości, aby móc wykorzystywać je do celów zawodowych oraz własnych.

Pakiet MS Office to powszechnie stosowane programy, które pomagają szybko i atrakcyjnie zaprezentować efekty swojej pracy.

Podczas szkolenia kursanci nauczą się używania zaawansowanych funkcjonalności programu MS Word (praca ze stylami, drukowanie kopert, układ stron). Dzięki szkoleniu kursanci poznają zaawansowane techniki tworzenia wykresów, zarządzanie skoroszytami, tabelami, jakie oferuje program MS Excel. W trakcie kursu z zakresu programu MS PowerPoint uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć atrakcyjne prezentacje wzbogacone o inne możliwości.

Po skończonym szkoleniu kursanci dostają certyfikaty.

Kurs komputerowy na poziomie średniozaawansowanym wraz z tworzeniem stron internetowych

Kurs komputerowy na poziomie średniozaawansowanym wraz z tworzeniem stron internetowych skierowany jest dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu obsługi pakietu MS Office:
o nowe funkcjonalności i możliwości, aby móc wykorzystywać je do celów zawodowych oraz własnych i przy okazji nauczyć się tworzyć strony internetowe. Pakiet MS Office to powszechnie stosowane programy, które pomagają szybko i atrakcyjnie zaprezentować efekty swojej pracy.

Podczas szkolenia kursanci nauczą się używania zaawansowanych funkcjonalności programu MS Word (praca ze stylami, drukowanie kopert, układ stron). Dzięki szkoleniu kursanci poznają zaawansowane techniki tworzenia wykresów, zarządzanie skoroszytami, tabelami, jakie oferuje program MS Excel. W trakcie kursu z zakresu programu MS PowerPoint uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć atrakcyjne prezentacje wzbogacone o inne możliwości. Oprócz poszerzonej wiedzy na temat pakietu MS Office kursanci będą tworzyć przejrzyste i atrakcyjne strony internetowe, umiejętnie wykorzystywać style CSS, dowiedzą się także o strukturze dokumentów zgodnych ze standardem HTML5 z uwzględnieniem nowych znaczników, omówiona zostanie również implementacja skryptów w języku JavaScript.

Po skończonym szkoleniu kursanci dostają certyfikaty.